A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Єзупільська міська лікарня"

Медичні послуги, які Ви можете отримати у поліклінічному відділенні

1. Консультативно-діагностична, лікувально-профілактична спеціалізована медична допомога та послуги у галузі охорони здоров’я (Сервіс «Консультування та лікування») за такими класами:
    

    1. Неврологія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування розладів нервової системи, зокрема деменції, інсульту/транзиторної ішемічної атаки, рухових розладів, розсіяного склерозу, периферичної нейропатії, епілепсії, а також нейроонкологічних станів. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.
        
    2. Психіатрія – консультування, діагностика, оцінювання, лікування пацієнтів із розладами психіки та поведінки. Включає навчання пацієнта/пацієнтки та/або його/її законних представників з метою покращення їх знань, усвідомлення та розуміння хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку загострення хвороби.
        
    3. Анестезіологія – огляд пацієнтів, яким заплановано оперативне втручання, зокрема оцінювання анестезіологічного ризику, отримання інформованої згоди, якщо дане обстеження проводиться до госпіталізації пацієнта за даним пакетом (за сервісом


        «Процедури» для класу «Амбулаторна хірургія», «Анестезіологічне забезпечення»

4. Хірургія – консультація, діагностика і лікування пацієнтів, які потребують загальних хірургічних втручань, і тих, хто потребує післяопераційного лікування. Включає навчання пацієнта/пацієнтки з метою покращення його/її знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень.
    
5. Гінекологія – консультування, діагностика, лікування та спостереження за пацієнтами з проблемами/розладами, пов’язаними з жіночими репродуктивними органами. Включає навчання пацієнтів з метою покращення їх знань, усвідомлення та розуміння своєї хвороби, а також надання рекомендацій із запобігання розвитку ускладнень

2. Діагностично-лікувальні інтервенційні процедури та малі оперативні втручання (Сервіс «Процедури») за такими класами:
    
    1. Амбулаторна хірургія – проведення малих хірургічних втручань, які не вимагають госпіталізації пацієнта,
        
    2. Медичні процедури – проведення медичних процедур, які не вимагають загального наркозу та не є частиною інших спеціалізованих медичних консультацій або інтервенцій, включають інфузії, біопсію, аспірацію, вакцинацію тощо.
        
    3. Менеджмент болю – проведення втручань для лікування болю у пацієнтів із тривалим болем середнього та сильного ступеня, включаючи селективні блокади нервових корінців.
        
3. Діагностичні інструментальні дослідження (Сервіс «Інструментальна діагностика»), за такими класами:
    

     1. Рентгенологічні дослідження.
     2. Ультразвукове дослідження.
        
4. Проведення та/або організація проведення необхідних лабораторних досліджень
    (Сервіс Лабораторна діагностика”) за такими класами:

1. Клас «Гематологія» - проведення гематологічних досліджень
    - загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;
    - визначення групи крові - ABO та Rh (антиген D);
    - коагуляційний гемостаз

1. Клас «Біохімія» - проведення біохімічних досліджень
    - кількісне визначення в сироватці, плазмі, аланінамінотрансферази, альбуміну, лужної фосфатази, амілази, аспартатамінотрансфераза, , білірубін (загальний), білірубін (будь-які фракції), кальцій, креатинін, сечовина, глюкоза, сечова кислота та ін.
    - толерантність до глюкози, HbA1c (глікований гемоглобін);

1. Клас «Мікробіологія» - проведення мікробіологічних досліджень:
    - мікроскопія та посів на виявлення патогенних мікроорганізмів з уретри, піхви, шийки матки у тому числі з ідентифікацією збудника

4.4 Інші дослідження:

- дослідження сечі (якісне та кількісне визначення білка, глюкози, кетонових тіл, білірубіну, уробіліну, гемоглобіна/еритроцитів, нітритів (якісне), мікроальбуміну, осмоляльності, лейкоцитів, мікроскопічне дослідження, концентраційна спроможність нирок і добовий діурез за методом Зимницького, кількість формених елементів (лейкоцитів, еритроцитів, циліндрів) в сечі за методом Нечипоренка;
    
- дослідження калу: фізичні властивості, мікроскопічне дослідження, виявлення яєць гельмінтів, найпростіших, дослідження зі шкрябу з періанальних складок на яйця гостриків та ін.


5. Призначення та/або корекція медикаментозного лікування.
    
6. Динамічне спостереження за пацієнтом/пацієнткою із хронічними захворюваннями.
    
7. Надання медичної допомоги в умовах денного стаціонару.
    
8. Організація своєчасного знеболення на всіх етапах діагностики та лікування: обов’язкове анестезіологічне забезпечення під час виконання всіх інвазивних діагностичних та інших лікувальних процедур.
    
9. Проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6 років відповідно до чинного законодавства.
    
10. Оформлення довідок, формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та спрямування пацієнта/пацієнтки на оцінювання повсякденного функціонування особи лікарями експертної комісії з оцінювання повсякденного функціонування особи.
    
11. Надання невідкладної медичної допомоги, а також виклик бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги за потреби та надання невідкладної медичної допомоги пацієнту/пацієнтці до її прибуття.
    
12. Направлення пацієнта/пацієнтки за наявності показань для надання спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарних умовах та послуг з реабілітації.
    
13. Надання результатів обстежень з візуалізації (рентгенологічні обстеження, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія) на електронному носії пацієнта (диску) в разі потреби.
    

1. Клас «Біохімія» - проведення біохімічних досліджень: 
    - кількісне визначення в сироватці, плазмі, сечі або інших рідинах організму (крім амніотичної рідини): кислої фосфатази, аланінамінотрансферази, альбуміну, лужної фосфатази, амоній (аміак), амілази, аспартатамінотрансфераза, бікарбонат, білірубін (загальний), білірубін (будь-які фракції), кальцій (загальний або скоригований на альбумін), креатинкіназа, креатинін, гамма-глутамілтрансфераза, глобулін, глюкоза,
    лактатдегідрогеназа, ліпаза, магній, фосфат, калій, натрій, загальний білок, урати, сечовина, лактат, хлориди, сечова кислота;- визначення кліренсу по ендогенному креатиніну;


2. Клас «Мікробіологія» проведення мікробіологічних досліджень:
    - мікроскопія та посів на виявлення патогенних мікроорганізмів з уретри, піхви, шийки матки або прямої кишки (крім фекальних збудників), у тому числі з ідентифікацією збудника та тестування на чутливість до антибіотиків;
    3. Інші дослідження:
    - дослідження сечі (якісне та кількісне визначення білка, глюкози, кетонових тіл, білірубіну, уробіліну, гемоглобіна/еритроцитів, нітритів (якісне), мікроальбуміну, осмоляльності, лейкоцитів, мікроскопічне дослідження, концентраційна спроможність нирок і добовий діурез за методом Зимницького, кількість формених елементів (лейкоцитів, еритроцитів, циліндрів) в сечі за методом Нечипоренка;
    - дослідження калу: фізичні властивості, реакція на приховану кров, мікроскопічне дослідження, виявлення яєць гельмінтів, найпростіших, дослідження зі шкрябу з періанальних складок на яйця гостриків;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень